KURUMSAL

Eski Görünüm

Yeni Görünüm


29 Aralık 2004 yılında İzmit halkının hizmetine açılan Dolphin Alışveriş Merkezi, Temmuz 2015 ‘de başlayan renevasyon projesi 29 Ekim 2015 tarihinde tamamlanmıştır. 10 yıldır izmit halkının yaşam merkezi olarak hizmetine devam eden Dolphin Alışveriş Merkezi bünyesinde bulundurduğu firmalarıyla izmit halkının değişmez adresi olmaya devam etmektedir.

Yenilenen iç ve dış yüzüyle modern teknolojinin getirdiği tüm yeniliklerin kullanıldığı Dolphin Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin daha konforlu zaman geçirmesini sağlamaktadır. Tamamı çelik konstrüksiyonla inşa edilen Dolphin Alışveriş Merkezi konuklarına güvenli vakit geçirme olanağı sağlıyor.

Marka karmasıyla İzmit'in Yaşam Merkezi olarak ziyaretçilerin günlük tüm ihtiyaçlarına birbirinden çeşitli alternatiflerle hizmet sunmaktadır. Alışveriş Merkezi'nin şehir merkezinde olması, konuklarına ulaşım kolaylığı sağlayan Dolphin Alışveriş Merkezi'nde son teknolojiye sahip spor merkezi , Türk ve dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini barındıran restaurant, cafe ve fast food'lar, çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatacak oyun alanı ve ayakkabıdan, bay-bayan ve çocuk giyinme, oyuncaktan parfümeri ve spor malzemesine kadar geniş ürün yelpazesiyle keyifli alışveriş ortamı İzmit'lileri bekliyor. Ayrıca Dolphin Alışveriş Merkezi'nde Türkiye'nin en büyük süpermarket zincirlerinden biri olan MİGROS da yer alıyor.

 

Copyright © 2015 | Dolphin Center AVM Tüm Hakları Saklıdır.