<< Basındakilere Dön

CINEMAXIMUM DOLPHIN CENTER'DA


Türkiye'nin öncü sinema grubu Mars Cinema Group; yeni Cinemaximum yatırımını İzmit'te gerçekleştirdi.

8 yeni Cinemaximum salonunun açılışını 08 Nisan 2016 tarihi itibariyle Dolphin Center Alışveriş Merkezi'nde gerçekleştiren Mars Cinema Group; ziyaretçilerine son teknoloji ile donatılmış unutulmaz seyir keyfi yaşatacak.

 

Sinemaseverlerin öncelikli tercihi, Türkiye'nin öncü sinema grubu Mars Cinema Group; yeni Cinemaximum yatırımını, 8 yeni salonu ile 08 Nisan 2016 tarihinde Dolphin Center Alışveriş Merkezi'nde gerçekleştirerek, hizmet sunmaya başladı.

 

Koltuklarının ergonomik rahatlığı, geniş oturma düzeni, dijital projeksiyon ve özel akustik sunan ses sistemi teknolojisi, duvardan duvara uzanan perde tasarımı ile salonun her noktasından mükemmel görüş alanına sahip olma imkanı sayesinde sinema keyfini eşsiz bir deneyime dönüştüren Cinemaximum; Dolphin Center Alışveriş Merkezi'nde ikisi 3d olmak üzere 8 yeni salonu ile misafirlerini bekliyor.

 

Gerçeğe yakın kristal netliğindeki 3 boyutlu görüntü kalitesi ile 3D sinema avantajını da ziyaretçileri ile buluşturan Cinemaximum; özel mimariye sahip fuaye alanında geniş yiyecek & içecek seçenekleri ile misafirlerinin güzel vakit geçirmesini sağlıyor.

 

Mars Cinema Group'un avantajlı dünyasına giriş imkanı sunan Cinemaximum; üyelerini birbirinden cazip fırsatlarla buluştururken; sinemaseverler Cinemaximum sitesi üzerinden de vizyondaki filmlerin biletlerini internetten hızlı bir şekilde alma imkanı buluyor.

 

Copyright © 2015 | Dolphin Center AVM Tüm Hakları Saklıdır.